29 Haziran 2012 Haftası Vizyon Filmleri

Manşet

29 Haziran 2012 haftasında 5 yeni film vizyona girecek. 

Bu hafta ”Buz Devri”nin merakla beklenen yeni bölümünden Goethe’nin ünlü eseri ”Faust” uyarlamasına, animasyon ve dramdan Avrupa sinemasına her türün meraklılarını mutlu edecek 5 yeni film vizyona giriyor.

”Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor (Ice Age: Continental Drift)” 

Yönetmenliğini Steve Martino ve Michael Thurmeir’in yaptığı ”Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor (Ice Age: Continental Drift)”, bu kez 3D olarak hayranlarıyla buluşacak.

Küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgiyle izlediği serinin yeni bölümünde Manny, Diego ve Sid’in, kendilerini diğerlerinden ayıran afetten sonra sürüklendikleri bir kıtada başlarına gelenler beyazperdeye taşınıyor.

Filmin künyesi ve fragmanı için tıklayınız!

—————————————————————————————–

”Çernobil’in Sırları (Chernobyl Diaries)” 

Haftanın korku filmi ”Çernobil’in Sırları” ise 1986’da Rusya’da Çernobil nükleer reaktörünün patlamasıyla dünyayı nükleer felaket gerçeğiyle yüz yüze getiren Çernobil Faciası’ndan yola çıkıyor. Yönetmenliğini Bradley Parker’ın yaptığı filmde, Devin Kelley, Jonathan Sadowski, Ingrid Bolso Berdal rol aldı.

Filmin künyesi ve fragmanı için tıklayınız!

—————————————————————————————–

”Daha İyi Bir Hayat (Une vie meilleure)” 

”Daha İyi Bir Hayat” adlı dram türü Fransız filminde ise Guillaume Canet, Leila Bekhti, Slimane Khettabi rol alıyor. Film, sevdiği kadın ve oğluyla başka bir şehirde yeni bir hayat kurmak isteyen Yann’ın yaşadıklarını anlatıyor.

Filmin künyesi ve fragmanı için tıklayınız!

—————————————————————————————–

”Faust” 

Alman yazar Wolfgang Won Goethe’nin ”ruhunu şeytana satan insanı” anlattığı ünlü eseri ”Faust”, bu kez ünlü Rus yönetmen Alexandre Sokurov’un yorumuyla Türk izleyicisiyle buluşacak.

Anton Adasinskiy, Hanna Schygulla ve Sigurdur Skulasson’ın rol aldığı film, dünya prömiyerini 68. Venedik Film Festivali’nde yaptı ve ”Altın Aslan” ödülünü aldı.

Film 31. İstanbul Film Festivali’nde ”Yıllara Meydan Okuyanlar” bölümünde Türkiye seyircisiyle buluşmuştu.

Filmin künyesi ve fragmanı için tıklayınız!

—————————————————————————————–

 ”Ya Aşk Olmasaydı (The Opposite Of Love)” 

Romantik komedi türündeki ”Ya Aşk Olmasaydı”nın yönetmenliğini ise Vicente Villanueva yapıyor. Hugo Silva, Adriana Ugarte, Alejandro Casaseca, Paco Luque, Inma Cuevas’ın rol aldığı filmde, gittiği falcının hayatının aşkını pek yakında bulacağını söylediği Merce’in ve bir televizyon yıldızı olmak isteyen kardeşi Loreto’nun hikayesini anlatıyor.

Filmin künyesi için tıklayınız!

—————————————————————————————–

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up