27. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali Jürileri Belli Oldu

Festivaller

27. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali jüri üyeleri Füsun Demirel’in başkanlığıyla Feza Çaldıran, Damla Sönmez, Seren Yüce, Can Atilla, Ayfer Tunç ve Sevin Okyay oldu.

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafınca 27. si düzenlenen Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali bu sene 14 – 20 Eylül tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleşecek.

Yeni tip koronavirüs kapsamında alınan önlemler çerçevesinde gerçekleşecek olan festival, bu yıl şehir dışından konuk ağırlamayacak. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sinemaseverlerin festival filmlerini online olarak izleyebileceklerini ayrıca Adana’da pandemi koşulları gözetilerek hazırlanacak bir salonda yarışma filmlerinin gösterimlerinin yapılacağını belirtti.

Jüri başkanlığını oyuncu Füsun Demirel’in üstlendiği festivalin jüri üyeleri Feza Çaldıran, Damla Sönmez, Seren Yüce, Can Atilla, Ayfer Tunç ve Sevin Okyay’dan oluşuyor.

Salgın önlemleri nedeniyle bu yıl Adana Altın Koza Film Festivali’nin içeriği, “Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması” ve “Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması”yla sınırlandırıldı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up