26 Temmuz 2013 Haftası Vizyon Filmleri

Türkiye

Bu hafta, “The Wolverine”, “Karanlık Cinayetler”, “Sanal Hayatlar”, “Süper İncir”, “Aşkın 10 Kuralı”, “Son Konser”, “Camille Claudel, 1915” adlı 1’i yerli, toplam 7 film vizyona giriyor.

“The Wolverine”

Wolverine

Bu hafta vizyona girecek filmler arasında yerini alan Amerikan yapımı “The Wolverine”in  yönetmenliğini James Mangold üstleniyor. Aksiyon, fantastik, macera türünde olan fimin oyuncuları arasında, Hugh Jackman, Famke Janssen, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova, Rila Fukushima bulunuyor. Senaryosunu Christopher McQuarrie ve Mark Bomback’ın yazdığı filmde, Wolverine’in bu hiç bilmediği dünyada, beklenmedik düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişmesi anlatılıyor.

“The Wolverine 3D Fragman” 

—————————————————-

“Karanlık Cinayetler” 

Karanlık Cinayetler

“Karanlık Cinayetler” yarın izleyicisiyle buluşacak. Amerikan yapımı gerilim-polisiye türündeki filmin yönetmen koltuğunda Scott Walker oturuyor. Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, Dean Norris’in izleyici karşısına geçtiği film, 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 yıl hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı serili katillerinden biri Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor.

“Karanlık Cinayetler Fragman” 

—————————————————-

“Sanal Hayatlar” 

Sanal Hayatlar

Bu hafta izleyicisiyle buluşacak filmlerde biri de “Sanal Hayatlar”

Amerikan yapımı dram ve gerilim türündeki filmin yönetmenliğini Henry Alex Rubin üstleniyor. Filmde Paula Patton, Alexander Skarsgard, Jason Bateman, Max Thieriot, Colin Ford izleyici karşısına geçiyor. Filmde modern iletişimin yeni adı olan internet tüm köşeli halleriyle masaya yatırılırken, birbirinden farklı bir grup insanın hayatı üzerinde yaptığı benzer etki vurgulanıyor.

“Sanal Hayatlar Fragman” 

—————————————————-

“Süper İncir”

super_incir

Haftanın yerli filmi “Süper İncir” yarın vizyona girecek. Komedi türünde olan filmin yönetmeni ve senaristi olarak Kerem Sarı karşımıza çıkıyor. Filmde, Gülnihal Demir, Volkan Baş, Zafer Kaya, Nihat Kapız ve  Ece Yentür’ün rol alıyor.

“Süper İncir Fragman” 

—————————————————-

“Aşkın 10 Kuralı”

Aşkın 10 Kuralı

Yarın vizyonda yerini alacak olan İtalyan yapımı “Aşkın 10 Kuralı” adlı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Cristiano Bortone üstleniyor.

Giulio Berruti, Cinzia Mascoli, Piero Cardano, Pietro Masotti, Trio Medusa’nın oynadığı filmde, bir kozmetik cerrahı olan Renato’nun, kadınları baştan çıkarma konusunda oldukça başarılı olması konu ediliyor. Üniversite öğrencisi olan oğlu Marco’nun ise tam tersi karakteri canlandırdığı filmde, Marco’nun, Stefania isimli güzel bir genç kadına aşık olduğunda, babası Renato’nun işi devralması izlenecek.

“Aşkın 10 Kuralı Fragman” 

—————————————————-

“Son Konser” 

Son Konser

Yönetmenliğini Yaron Zilberman’ın üstlendiği, Christopher Walken, Philip Seymour Hoffman, Catherine Keener, Mark Ivanir ve  Wallace Shawn’in oynadığı “Son Konser” yarın gösterime girecek.

Film, 25 yıldır birlikte çalmış bir yaylı çalgılar dörtlüsünün hikayesini anlatıyor. Grubun dengesinin, içlerinden bir kişinin Parkinson hastalığına yakalanıp emekli olmasıyla bozulmasının ele alındığı filmde, gruba genç bir müzisyenin katılması ve kemancının solo bir kariyer sürme ısrarı, grupta ego yarışıyla beraber pek çok olayın olması anlatılıyor.

“Son Konser Fragman” 

—————————————————-

“Camille Claudel, 1915” 

'Camille Claudel- 1915'

Haftanın filmleri arasında yerini alan Fransız yapımı “Camille Claudel, 1915”, yarın vizyonda sinemaseverlerin karşısına çıkacak.  Biyografi ve dram türündeki filmin yönetmenliğini Bruno Dumont üstlenirken, oyuncular arasında Juliette Binoche, Jean-Luc Vincent,  Emmanuel Kauffman, Marion Keller, Armelle Leroy-Rolland bulunuyor.

“Camille Claudel, 1915 Fragman” 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up