26 – 28 Temmuz Gişe Verileri

Gişe

Aslan Kral, vizyona girdiği ikinci hafta sonunda 93 bin 497 kişi tarafından izlenerek listenin zirvesinde yer aldı.

İlk filmi 1994 yılında yayınlanan Aslan Kral’ın live action filmi, ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film oldu. Aslan Kral, ikinci hafta sonunda 93 bin 497 seyirci tarafından izlenerek toplamda 360 bin 762 bilet kesti.

Vizyona girdiği hafta sonu çok hızlı bir giriş yaparak tüm zamanların en iyi Temmuz ayı açılışı rekorunu kıran Örümcek-Adam: Evden Uzakta bu hafta sonu Aslan Kral’ın gerisinde kalarak listenin ikinci sırasında yer aldı.

Oyuncak Hikayesi 4 altıncı hafta sonunda 21 bin 406 kişi tarafından izlenerek listenin üçüncü sırasında kalmayı başardı. Film bugüne kadar toplamda 635 bin 042 bilet kesti.

Yılın en çok merak edilen filmleri arasında yer alan Ari Aster imzalı Ritüel, vizyona girdiği ilk hafta sonunda 12 bin 375 kişi tarafından izlenerek listenin dördüncü sırasında yer aldı.

Van Damme’ın başrolünü üstlendiği Koruyucu filmi ilk hafta sonunda 8 bin 379 kişi tarafından izlenirken, gişede onuncu haftasını tamamlayan Aykut Enişte 7 bin 776 kişiAnnabelle 3 ise 7 bin 238 kişi tarafından izlendi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up