Bizimle İletişime Geçin

Gişe

26 – 28 Temmuz Gişe Verileri

Bu hafta en çok hangi film izlendi?

Yayınlandı

tarihinde

Aslan Kral, vizyona girdiği ikinci hafta sonunda 93 bin 497 kişi tarafından izlenerek listenin zirvesinde yer aldı.

İlk filmi 1994 yılında yayınlanan Aslan Kral’ın live action filmi, ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film oldu. Aslan Kral, ikinci hafta sonunda 93 bin 497 seyirci tarafından izlenerek toplamda 360 bin 762 bilet kesti.

Vizyona girdiği hafta sonu çok hızlı bir giriş yaparak tüm zamanların en iyi Temmuz ayı açılışı rekorunu kıran Örümcek-Adam: Evden Uzakta bu hafta sonu Aslan Kral’ın gerisinde kalarak listenin ikinci sırasında yer aldı.

Oyuncak Hikayesi 4 altıncı hafta sonunda 21 bin 406 kişi tarafından izlenerek listenin üçüncü sırasında kalmayı başardı. Film bugüne kadar toplamda 635 bin 042 bilet kesti.

Yılın en çok merak edilen filmleri arasında yer alan Ari Aster imzalı Ritüel, vizyona girdiği ilk hafta sonunda 12 bin 375 kişi tarafından izlenerek listenin dördüncü sırasında yer aldı.

Van Damme’ın başrolünü üstlendiği Koruyucu filmi ilk hafta sonunda 8 bin 379 kişi tarafından izlenirken, gişede onuncu haftasını tamamlayan Aykut Enişte 7 bin 776 kişiAnnabelle 3 ise 7 bin 238 kişi tarafından izlendi.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gişe

“No Time to Die” Türkiye Gişesinde Yine Zirvede

08-10 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

No Time to Die

08-10 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu. Bu hafta gişenin zirvesine oturan yapım ise 44 bin 914 seyirci tarafından seyredilen No Time to Die oldu.

Gösterimindeki ikinci haftasını dolduran No Time to Die filmi, bu hafta da gişenin zirvesine oturmayı başardı. 45 bin seyirci tarafından seyredilen film, seyirci bazında da gişede birinci oldu. Geçtiğimiz hafta sadece hasılat bazında birinciliği yakalayan film, vizyondaki ikinci haftasında seyirci bazında da Türkiye gişesinin zirvesinde yer almayı başardı.

44 bin 914 seyirci tarafından seyredilen No Time to Die, vizyonda kaldığı on gününde toplam 139 bin 756 seyirci tarafından seyredildi.

08-10 Ekim hafta sonunu seyirci sayılarının detayları şu şekilde:

Okumaya Devam Et

Gişe

“No Time to Die” ABD Gişesinin Yeni Lideri Oldu

8 – 10 Ekim 2021 ABD gişe verileri açıklandı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

8 – 10 Ekim 2021 tarihleri arasında ABD gişesinde en fazla hasılata imza atan yapımlar belli oldu. Bu hafta ABD gişesinin birincisi $56 milyon ile No Time to Die oldu.

Daniel Craig‘in son kez James Bond karakterine hayat verdiği No Time to Die, ABD’de vizyona girdiği ilk üç gününde toplam $56 milyon hasılata ulaştı. ABD’de gişenin yeni lideri olan film, dünya genelinde $313,3 milyon hasılata erişti.

ABD açılışının $60 ile $70 milyon arası olması beklenen film beklentilerin altında bir sayıya ulaşmış olsa da, $56 milyon filmin gişe birincisi olmasına yetti.

Box Office ABD – Hafta Sonu Top 5 (8 – 10 Ekim 2021)
  1. Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) – $56 milyon 
  2. Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage) – $32 milyon 
  3. Addams Ailesi 2 (The Addams Family 2) – $10 milyon 
  4. Shang-Chi ve On Halka Efsanesi (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) – $4,2 milyon 
  5. The Many Saints of Newark – $1,45 milyon
Okumaya Devam Et

Gişe

Âkif İkinci Haftasında da Türkiye Gişesinde Birinici Oldu

01-03 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

01-03 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu. Âkif filmi ikinci haftasında da gişenin birincisi oldu.

Geçtiğmiz hafta vizyona giren Âkif filmi, vizyondaki ikinci hafta sonunda da gişe sralamasındaki liderliğiin korumaya devam ediyor. Haftanın dikkat çeken filmlerinden Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) ise hasılat bazında Box Office Türkiye’nin birinci sırasında yer alıyor.

60 bin 716 seyirci tarafından izlenen Âkif, yapmcısı ve dağıtımcının ortak kararı ile 10 TL gibi indirimli bir fiyatla vizyondaki ikinci haftasını noktaladı. Daniel Craig’in son kez olarak James Bond olarak seyirci karşısına çıktığı Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) filmi ise ilk hafta sonunda 60 bin 455 seyirci tarafından izlendi.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler