23 Mayıs 2014 Haftası Vizyon Filmleri

Manşet

23 Mayıs 2014 haftası’nda 8 yeni film gösterime giriyor. Haftanın tek yerli yapımı, Utku Çelik’in yazıp yönettiği ”Mavi Adam”. İşte haftanın filmleri…

Aşk, Tutku, Dedikodu

Aşk, Tutku, Dedikodu

Yönetmenlik koltuğunda Fransız yönetmen Mona Achache’nin oturduğu film, hepsi bambaşka karakter ve deneyimlere sahip beş şehirli kadının aşk, gelgitler ve tutku dolu hayatlarını konu alıyor.

Mona Achache, Camille Chamoux, Cécile Sellam ve Elodie Monlibert’in senaryosunu kaleme aldığı Fransız yapımı filmin oyuncu kadrosunda Camille Chamoux, Audrey Fleurot, Josephine de Meaux ve Naidra Ayadi gibi isimler bulunuyor.

Film Hakkında Geniş Bilgi için Tıklayın!

Cin

Cin

ABD’li senaryo yazarı, yönetmen ve yapımcı Tobe Hooper’in yönetmenliğini üstlendiği, David Tully’in senaryosunu yazdığı film, çocuklarını yeni kaybeden bir çiftin yeni taşındıkları yerde kabusa dönüşen hayatını beyaz perdeye aktarıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ilk fantastik gerilim – korku filmi olma özelliği taşıyan filmde Aiysha Hart, Ahd, Razane Jammal, Paul Luebke, Khalid Laith yer alıyor.

Film Hakkında Geniş Bilgi için Tıklayın!

Mavi Adam

Mavi Adam

Utku Çelik’in senaristliği ve yönetmenliğini yaptığı film, haftanın tek yerli yapımı olarak vizyondaki yerini alacak.

Tamamen İngilizce çekilen filmin oyuncu kadrosunda Alex Dawe, Derya Aslan, Sarper Semiz ve Aydın Orak bulunuyor.

Dram ağırlıklı sahneleriyle dikkat çeken film, Irak işgali sırasında kaçırılan yabancı bir arkeoloğun başına gelenlerle birlikte 1991 yılında öldürülen Müslümanları ele alıyor.

Film Hakkında Geniş Bilgi için Tıklayın!

Şeker Portakalı

Şeker Portakalı

Brezilyalı yazar Jose Muaro de Vasconcelos’un aynı adlı romanından uyarlanan film, sevgiyi kendisi bulmak zorunda kalan ve günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuğun öyküsünü anlatıyor.

Marcos Bernstein imzalı yapımın senaryosu ise yine filmin yönetmenliğini de yapan Marcos Bernstein ile Melanie Dimantas’a ait.

Film Hakkında Geniş Bilgi için Tıklayın!

Telekinezi

Telekinezi

Fransız sinemacı Marina De Van’ın senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı, Missy Keating, Marcella Plunkett, Padraic Delaney ile Charlotte Flyvholm’in oynadığı filmde, ailesinin öldürülüşüne tanık olan bir çocuğun başından geçen akıl almaz olaylar anlatılıyor.

Fransa yapımı filmin oyuncu kadrosunda Missy Keating,Marcella Plunkett, Padraic Delaney ve Charlotte Flyvholm rol alıyor.

Film Hakkında Geniş Bilgi için Tıklayın!

THE PIRATE FAIRY

Tinker Bell ve Korsan Peri

Son olarak 2012 yılında ”Tinkerbell: Gizemli Kanatlar” ile sinemaseverlerin karşısına çıkan ABD’li dansçı, koreograf ve yönetmen Peggy Holmes, 2 yıl aradan sonra yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

Zarina adındaki perinin Peri Adası’nın çok değerli mavi peri tozunu çalarak kaçması sonrasında yaşananları aktaran filmi, Mae Whitman, Christina Hendricks, Tom Hiddleston ve  Lucy Liu seslendiriyor.

Film Hakkında Geniş Bilgi için Tıklayın!

 HW7A9247.CR2

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 

ABD’li Bryan Singer imzası taşıyan film, serinin yeni filmiyle geliyor.

Aksiyon ve macera türündeki filmde, X-Men dünyasının tüm kahramanları, türlerinin hayatta kalabilmesi için iki farklı zaman boyutunda savaş verecek. X-Men üçlemesinin sevilen karakterleri, geleceği kurtarmak için geçmişi değiştirmek zorunda kalacakları bir mücadeleye girişecek.

Film Hakkında Geniş Bilgi için Tıklayın!

Zayıflığın Esareti

Zayıflığın Esareti

Fransız senarist, oyuncu ve yönetmen Catherine Breillat’ın yazıp yönettiği Fransa-Belçika ortak yapımı film, Breillat’ın hayatının sıkıntılı bir dönemini konu ediniyor.

Dram türündeki Filmin oyuncu kadrosunda; Isabelle Huppert, Kool Shen, Laurence Ursino, Christophe Sermet ve Ronald Leclercq yer alıyor.

Film Hakkında Geniş Bilgi için Tıklayın!

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up