23 Ağustos 2013 Haftası Vizyon Filmleri

Manşet Türkiye

Bu hafta, “Bu Aşk Fazla Sürmez”, “Büyükler 2”, “Geçmişin Sırları”, “Şeytan Tohumu”, “Uçaklar” adlı toplam 5  film vizyona giriyor.

Bu Aşk Fazla Sürmez

Bu Aşk Fazla Sürmez  (I Give It A Year) 

Rose Byrne, Rafe Spall, Anna Faris, Simon Baker, Stephen Merchant, Minnie Driver, Jason Flemyng ve Olivia Colman’ın oynadığı filmin yönetmeni  Dan Mazer.

Josh ve Nat olabilecek en uyumsuz çifttir. Josh topluluk içinde tutukken Nat hırs küpü bir PR uzmanıdır. Adam düşünür, kadın yapar. Evliliklerinin daha ilk yılında, eski kız arkadaşının Josh´a, Amerikalı bir milyarderin de Nat´e daha uygun olduğu ortaya çıkar. Denkleme tuhaf başka karakterler de eklenirken durum iyice karmaşıklaşır. Bu evlilik bir yıl dayanabilecek midir?

Fragmanı İzlemek için Tıklayınız! 

———————————

Büyükler 2

Büyükler 2 (Grown Ups 2)

Dennis Dugan’ın yönetmemnlik koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, Salma Hayek, David Spade yer alıyor.

Arkadaşları ve onların çocuklarıyla birlikte olmak için ailesiyle birlikte memleketine taşınan Lenny (Adam Sandler); eskisiyle yenisiyle kabadayılar, çılgın otobüs şoförleri, ayyaş polisler ve partiye dalan kostümlü 400 kişi sayesinde deliliğin peşini bırakmadığını anlar.

Fragmanı İzlemek için Tıklayınız! 

———————————

Geçmişin Sırları

Geçmişin Sırları (The Company You Keep)

Robert Redford’un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği filmin diğer rollerinde Shia LaBeouf, Julie Christie, Susan Sarandon, Chris Cooper, Terrence Howard gibi isimler bulunuyor.

Jim Grant (Robert Redford) New York Albany’de kızı ile yaşamaktadır. Geçimini avukatlık yaparak sağlayan Grant’in hayatı aniden gazeteci Ben Shepard’ın (Shia LaBoeuf) iddiaları ile alt üst olur.

Fragmanı İzlemek İçin Tıklayınız! 

———————————

Şeytan Tohumu

Şeytan Tohumu  (The Possession) 

Jeffrey Dean Morgan, Kyra Sedgwick, Madison Davenport, Natasha Calis, Grant Show, Matisyahu’nun başlıca rolleri paylaştığı 2012 yapımı filmin yönetmenliğini Ole Bornedal üstleniyor.

Bir süre önce boşanmış olan basketbol koçu Clyde (Jeffrey Dean Morgan) ile takı tasarımı yapan Stephanie (Kyra Sedgwick) aralarında ufak çaplı sürtüşmeler yaşarlarken, kızları Emily (Natasha Calis) ve Hannah (Madison Davenport) ayrı yaşayan ebeveynleri yüzünden sıkıntı çekmektedirler. Küçük Emily babasını çok sevmektedir ve ailesinin tekrar bir araya gelmesini ümit etmektedir.

Hafta sonunu birlikte geçirmek üzere, Clyde kızlarını yanına alır. Yolda karşılaştıkları, eski eşyaların satışının yapıldığı bir evde dururlar. Ev sahibi yaşlı bayan kısa süre önce trajik bir kaza geçirmiştir. Çeşitli antikaların olduğu satışta, Emily siyah, ahşap oymalı bir kutuyu gözüne kestirir. Kısa zaman sonra da kutuya olan ilgisi ve yakınlığı giderek artmaya başlar. Yanından ayırmayı hiç istemediği kutuya bir arkadaş edasıyla bağlanır. Bununla birlikte Emily’nin davranışlarında da fark edilir bir değişme yaşanacaktır. Ardı arkası kesilmeyen bir dizi tuhaf olaylar meydana gelecektir.

Fragmanı İzlemek İçin Tıklayınız! 

———————————

Uçaklar

Uçaklar (Planes)

Yönetmenliğini Klay Hall’ın yaptığı animasyon filminde seslendirmeleri Val Kilmer, Julia Louis Dreyfus, Teri Hatcher, Dane Cook gibi ünlü isimler yapıyor.

Dusty, hava yarışçısı olarak mücadele etme hayalleri kuran bir kasaba uçağıdır. Ancak Dusty tam olarak yarışmak üzere yapılmış bir uçak değildir ve yüksekten korkmaktadır.

Fragmanı İzlemek İçin Tıklayınız! 

———————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up