21. Altın Koza Film Festivalinde Yarışma Heyecanı Başladı

Festivaller

altın koza

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 21. Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek yarışmalar için başvurular başladı.

Bu yıl 15 -21 Eylül 2014 tarihinde gerçekleşecek olan 21. Altın Koza Film festivali kapsamında düzenlenen yarışmalar için başvurular başladı. Katılımcıların Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması, Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması ve Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması dallarında başvuru yapılabileceği olan yarışmanın son başvuru tarihi ise 01 Ağustos 2014 olarak belirlendi.

En iyi filme 350.000 TL para Ödülü

Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması kapsamında ‘En İyi Film’ seçilen esere, 350.000 TL para ödülü verecek olan festivalde, ayrıca, ‘En İyi Yönetmen’, ‘En İyi Oyuncu’ dalları ile, ‘En İyi Sanat Yönetmeni’ ve ‘En İyi Kurgu’ dallarında da ödüller verilecek.

Festival kapsamında,  Dünya Sineması Seçkisi, Akdeniz Ülkeleri Film Seçkisi, özel gösterim bölümleri, belgesel gösterimleri, söyleşiler, atölye çalışmaları ve sergiler sinemaseverlerle buluşacak.

Yarışma yönetmeliklerine ve başvuru formlarına ise aşağıdaki adreslerinden ulaşabilirsiniz.

www.adana-bld.gov.tr

www.altinkozafestivali.org.tr

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up