2021’in Merakla Beklenen Yeni Dizileri

Liste

WandaVision
Yayın Tarihi: 15 Ocak 2021 / Disney+ 

1950’li yıllarda geçecek olan WandaVision, beyaz perdede Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin hayat verdiği Marvel karakterleri Scarlet Witch ve Vision’a odaklanıyor.

Mr. Mayor
Yayın Tarihi: 7 Ocak 2020 / NBC

Kızını etkilemek için Los Angeles belediye başkanlığını kazanan emekli bir iş insanının hem şehri hem de ergenlik çağındaki kızının sorunlarıyla ilgilenmesini konu ediniyor.

Shadow and Bone
Yayın Tarihi: Nisan 2021 / Netflix

Leigh Bardugo imzalı romandan uyarlanan fantastik dizi, “Lights Out”, “Arrival” ve “Bird Box” gibi yapımlardan tanıdığımız Eric Heisserer tarafından ekrana taşınıyor. Yazarın ünlü Grisha evreninde geçen “Shadow and Bone” konu olarak, ikiye bölünmüş bir evrende vahşi yaratıklara komşu olarak yaşayan insanları takip ediyor. İki ülkeyi birleştirebilecek sihirli bir gücün varlığını keşfeden bir asker, kendisini zorlu bir savaşın ortasında buluyor.

The Old Man
Yayın Tarihi: 2021 / Hulu

Dizi, CIA’deki işini yıllar önce bıraktıktan sonra medeniyetten uzak bir yaşam sürmeye başlayan Thomas Perry’nin hikayesine odaklanıyor.

Foundation
Yayın Tarihi: 2021 / Apple TV+

Isaac Asimov imzalı seriden uyarlanan, on milyonlarca gezegeni kapsayan bir galaktik imparatorluğun çöküşünü konu alan Foundation; psikotarih biliminin yaratıcısı olan Hari Seldon karakterini merkeze alıyor. İmparatorluğun yüzyıllarca sürecek bir savaş ve cehalete yaklaştığını fark eden Seldon, yeni bir imparatorluğun kuruluşuna kadar olan zamanın en aza indirilmesi için, seriye ismini veren vakfın kurulmasına ön ayak oluyor.

Only Murders in This Building
Yayın Tarihi: 2021 / Hulu

 Gerçek suç konusunda fazla takıntılı üç yabancı, kendilerini bunlardan birinin içinde bulurlar.

Halo
Yayın Tarihi: 2021 / Apple TV+

Fenomen oyun serisi Halo’nun ekran uyarlaması olan yapımın yapımcılığını Steven Spielberg üstleniyor.

Station Eleven
Yayın Tarihi: 2021 / HBO Max

Dizi, kıyamet sonrası dünyasında geçiyor.

Nine Perfect Strangers
Yayın Tarihi: 2021 / Hulu

Nine Perfect Strangers, gözlerden uzak bir sağlık merkezinde yolları kesişen 9 yabancının hikayesini konu ediyor. Zihinlerini ve bedenlerini arındırmak için 10 gün süren bir tedaviye katılan 9 yabancı bu süreçte kendileri beklenmedik durumlar içerisinde bulur. Nicole Kidman’ın merkezin yöneticisi Masha rolünü canlandırdığı dizinin senarsit ve showrunner koltuğu David E. Kelley ve John Henry Butterworth’e emanet.

The Lord Of The Rings
Yayın Tarihi: 2021 / Amazon Prime

J.R.R. Tolkien’ın kitap serisi ‘Yüzüklerin Efendisi’nin televizyon uyarlamasında, The Fellowship of the Ring’in öncesinde yaşananlar ele alınacak.

Kaynak: beyazperde.com

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up