2020’de Yayınlanacak FX Dizilerinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Diziler
FX, 2020’nin ilk yarısında izleyici ile buluşacak dizilerinin yayın tarihlerini açıkladı.

American Horror Story, Atlanta ve Better Things gibi birçok hayran kitlesine sahip dizilere ev sahipliği yapan FX, 2020’de yayınlanacak dizilerin yayın tarihini açıkladı.

Başrolünde Martin Freeman‘ın yer aldığı, çocuklarıyla birlikte inişli çıkışlı günler geçiren bir ailenin maceralarına odaklanan Breeders adlı komedi dizisinin ilk sezonu 2 Mart’ta başlayacak.

Alex Garland imzalı, San Francisco’daki bir teknoloji firmasında mühendis olan Lily’nin macerası üzerine odaklanan Devs dizisi 5 Mart’ta izleyici ile buluşacak.

Dave, adlı yeni komedi dizisi ise 4 Mart’ta yayın hayatına başlayacak.

Pamela Adlon’un başrolünde yer aldığı, bir yandan üç kız çocuğunu yetiştirmeye çalışırken, bir yandan da oyunculuk kariyerinde başarıyı yakalamaya çalışan Sam isimli bekar bir anneyi ekranlara getiren Better Things‘in 4. sezonu 5 Mart’ta ekranlara gelecek.

Mrs. America, feminizmin yükselişini ve ABD’deki eşit hak yasasının hazırlanışına giden süreci Schlafy’nin gözünden işleyecek; kadın hareketinin, siyaset ve kültür dünyasını nasıl değiştirdiğini gözler önüne serecek olan dizi 15 Nisan’da izleyici karşısına çıkacak.

What We Do in the Shadows‘un 2. sezonu da 15 Nisan’da yayınlanacak.

Emmy ödüllü animasyon dizisi Archer‘ın sekiz bölümden oluşan 11. sezonu, 6 Mayıs’ta başlayacak.

Yeni sezonu merakla beklenen Atlanta ise 2020’ye yetişmeyecek. Ancak dizinin 2021’de 3. ve 4. sezonlarının yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up