2017 Çabuk Gelsin Dedirten 13 Film

Liste Manşet

Logan

James Mangold’un yöneteceği Logan 3 Mart 2017’de gösterinme girecek. Logan ile filmin başrol oyuncusu Hugh Jackman’in seriye veda edeceğini de hatırlatalım. Filmde Profesör X’i de bolca izleyeceğiz. Filmin kötü adamını ise Boyd Holbrook tarafından canlandırılacak.

Vizyon: 3 Mart 2017

___

Karayip Korsanları 5

Kaptan Jack Sparrow, azgın okyanuslardaki korsan maceraları ile beşinci kez beyazperdeye geliyor. Geçmiş maceralardan bağımsız olarak yola koyulan Sparrow’u açık denizlerde yeni tehlikeler ve bu tehlikelere beraber göğüs gereceği yol arkadaşları bekliyor. Biricik gemisi Siyah İnci, karşı konulamaz “cazibesi” ve üstün denizcilik yeteneği ile korsanların en esprilisi kaptan Sparrow yine istediğini alacağa benziyor… Bu sefer yönetmen koltuğunda Joachim Rønning ve Espen Sandberg otururken, başrol tabii ki Johnny Depp…

Vizyon 26 Mayıs 2017
___

Power Rangers

Power Rangers, sakin kasabalarına yapılan bir uzaylı saldırısı sonucunda sıradan lise öğrencileri olarak bir araya gelip kahramana dönüşmelerini konu alıyor.

Vizyon Mart 2017.

___

The Justice League Part One

İnsanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne (Ben Affleck), yeni dostu Diana (Gal Gadot) ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek için çabuk bir şekilde özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir.

Vizyon tarihi: 17 Kasım 2017

____

Galaksinin Koruyucuları 2

Devam filminde de boy gösterecek olan Nebula rolüyle Karen Gillan ve Kraglin rolüyle Sean Gunn’ın yanı sıra kadroya yeni katılan isimler Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan ve Kurt Russell’a ek olarak şimdi de Sons of Anarchy’den tanıdığımız Tommy Flanagan filmin kadrosuna dahil oldu. Filmde ekip yeni maceralarına devam ederlerken Peter Quill’in gerçek ailesiyle ilgili gizem perdesi aralanacak. Filmin senaryo ve yönetmenliğini James Gunn üstleniyor.

Merakla beklenen Guardians of the Galaxy Vol. 2 için ülkemizde 28 Temmuz 2017 tarihini beklememiz gerekli.

___

The Fate of the Furious

Filmin vizyon tarihi 2017 Nisan’ı. Filmde Charlize Theron’un da kötü kahramanı oynadığını da hatırlatalım!
__

Sayfanın devamı için tıklayın…

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up