2016’da Korsana Yenilen 10 Film

Hollywood Manşet Meraklısına

Yasa dışı olarak en çok indirilen filmler belirlendi. Listenin birincisi, gişe rekortmeni Deadpool oldu.

Şubat 2016’da vizyona girmesinden bu yana açılış hasılatı, R derecelendirilmesi olan filmler arasında en yüksek gişeyi yapma gibi seyirci rekorlarının sahibi olan Deadpool, şimdi yeni bir unvan kazandı. Ryan Reynolds’un başrolde yer aldığı film, 2016’nın internetten illegal yollarla indirilme rekorunun da sahibi oldu.

Korsana yenik düşse de 58 milyon dolarlık bütçeyle çekilen Deadpool, dünya çapında 783 milyon dolarlık hasılat elde etmişti. Reynolds ve Deadpool ekibinin devam filmi için çalıştığı biliniyor.

warcraft_clip_snooping

TorrentFreak’in yayımladığı korsana yenik düşen filmler listesinde birinci sırada Deadpool yer alırken, onu Batman ve Superman: Adaletin Şafağı ve Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmleri takip etti. Listede ayrıca geçen yılın yüksek hasılatlı filmleri Star Wars: Güç Uyanıyor, Kayıp Balık Dori de yer aldı.

Warcraft ve Kurtuluş Günü 2, korsan olarak indirilen filmler listesine altıncı ve yedinci sıradan girdi. X-Men: Apocalypse, Gerçek Kötüler ve Diriliş filmleri, seyircinin en fazla illegal olarak indirdiği filmler arasında yer aldı.

En çok indirilen diziler için tıklayın…

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up