20 Ocak 2012 Haftası Vizyon Filmleri

Manşet Türkiye

20 Ocak 2012 Cuma günü vizyona animasyon, korku ve komedi sahnelerinin bulunduğu 3 yeni filmle buluşuyoruz… İşte film özetleri ve fragmanları:

“NEŞELİ AYAKLAR 2 (Happy Feet Two)”

George Miller’ın yönettiği ve Erdoğan Sarp (Eric), Ali Gül (Lovelace), Emrah Özertem (Mumble) ve Ali Düşenkalkar’ın (Sven) seslendirdiği ”NeşeliAyaklar 2 (Happy Feet Two)” filmi, animasyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmin konusu şöyle:

”Step dans ustası olan Mumble’ın küçük oğlu Eric’in koreografi fobisi vardır. Bu yüzden dansa isteksiz olan Eric, evinden kaçar ve penguen Sven ile karşılaşır. Mumble’ın oğlunun yeni rolmodeliyle yarışta pek de şansı yoktur. Mumble, her şeyi tekrar yoluna koymak için penguen birliklerini ve çeşitli yaratıkları bir araya getirince, Eric babasının gücünü anlar.”

Filmin fragmanı ve künyesi için tıklayınız!

——————————————————————————————————————————————————–

“İÇİMDEKİ ŞEYTAN (The Devil Inside)”

William Brent Bell’in yönettiği ve Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth ile Suzan Crowley’nin oynadığı ”İçimdeki eytan (The Devil Inside)” filmi, korku sahneleriyle dikkati çekmeye çalışacak.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, 1989 yılında acil yardım hattı, Maria’dan 3 kişiyi vahşice öldürdüğünü belirten bir çağrı alır. Yirmi yıl sonra Maria’nın kızı Isabella, o gece olanların peşine düşer. Annesinin akıl hastası mı olduğunu, yoksa kötü ruhlar tarafından mı ele geçirildiğini öğrenmek için annesinin de müşahede altında tutulduğu, akıl hastalarının yattığı hastahaneye gider.

Filmin fragmanı ve künyesi için tıklayınız! 

——————————————————————————————————————————————————–

“DÜŞLER BAHÇESİ (We Bought a Zoo)”

Cameron Crowe’un yönettiği ve Matt Damon, Scarlett Johansson, Elle Fanning ile Thomas Haden Church’nin oynadığı ”Düşler Bahçesi (We Bought a Zoo)” filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, Benjamin eşini kaybetmiş ve iki çocuğuna bakmaya çalışan bir babadır. Çocuklarıyla yeni bir bir eve taşınmaya karar verir, ancak ev aslında bir hayvanat bahçesidir. Hem bu hayvanat bahçesini yoktan var edip hem de ailesini mutlu etmeye çalışan Benjamin, ev sayesinde, güzel lunapark uzmanı Kelly ile tanışır. Hepsini, duygulu ve eğlenceli bir macera beklemektedir.

Filmin fragmanı ve künyesi için tıklayınız! 

——————————————————————————————————————————————————–

Sinefesto Haber Merkezi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up