Bizimle İletişime Geçin

Gişe

20-26 Ekim 2017 Gişe Verileri

Bu hafta en çok hangi film izlendi?

Yayınlandı

tarihinde

Bu hafta en çok hangi film izlendi? Cingöz Recai, Bölük, Damat Takımı ve Uzaydan Gelen Fırtına’nın seyirci sayısı kaç? İşte veriler.

Bu hafta da gişenin zirvesindeki isim değişmedi. Onur Ünlü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu Cingöz Recai, 165 bin 628 bilet sattı. Filmin toplam seyirci sayısı ise 571 bin 265.

Bu hafta gösterime giren Bölük ise iyi başladı. Film ilk haftasında 143 bin 125 bilet kesti ve listenin ikinci sırasında yerini aldı.

Bölük, iyi başladı.

Bu hafta gösterime giren bir diğer yapım Damat Takımı ise 133 bin 511 kişi tarafından izlenerek üçüncü sırada yer aldı. Dev bütçeli gişe filmi Uzaydan Gelen Fırtına ise 111 bin 581 bilet keserek dördüncü oldu. Aamir Khan’ın hem oynayıp hem de yapımcısı olduğu Secret Superstar ise 86 bin 295 kişi tarafından izlendi ve beşinci sırada yer aldı.
</
Veriler Box Office Türkiye’den alınmıştır.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gişe

“No Time to Die” Türkiye Gişesinde Yine Zirvede

08-10 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

No Time to Die

08-10 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu. Bu hafta gişenin zirvesine oturan yapım ise 44 bin 914 seyirci tarafından seyredilen No Time to Die oldu.

Gösterimindeki ikinci haftasını dolduran No Time to Die filmi, bu hafta da gişenin zirvesine oturmayı başardı. 45 bin seyirci tarafından seyredilen film, seyirci bazında da gişede birinci oldu. Geçtiğimiz hafta sadece hasılat bazında birinciliği yakalayan film, vizyondaki ikinci haftasında seyirci bazında da Türkiye gişesinin zirvesinde yer almayı başardı.

44 bin 914 seyirci tarafından seyredilen No Time to Die, vizyonda kaldığı on gününde toplam 139 bin 756 seyirci tarafından seyredildi.

08-10 Ekim hafta sonunu seyirci sayılarının detayları şu şekilde:

Okumaya Devam Et

Gişe

“No Time to Die” ABD Gişesinin Yeni Lideri Oldu

8 – 10 Ekim 2021 ABD gişe verileri açıklandı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

8 – 10 Ekim 2021 tarihleri arasında ABD gişesinde en fazla hasılata imza atan yapımlar belli oldu. Bu hafta ABD gişesinin birincisi $56 milyon ile No Time to Die oldu.

Daniel Craig‘in son kez James Bond karakterine hayat verdiği No Time to Die, ABD’de vizyona girdiği ilk üç gününde toplam $56 milyon hasılata ulaştı. ABD’de gişenin yeni lideri olan film, dünya genelinde $313,3 milyon hasılata erişti.

ABD açılışının $60 ile $70 milyon arası olması beklenen film beklentilerin altında bir sayıya ulaşmış olsa da, $56 milyon filmin gişe birincisi olmasına yetti.

Box Office ABD – Hafta Sonu Top 5 (8 – 10 Ekim 2021)
  1. Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) – $56 milyon 
  2. Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage) – $32 milyon 
  3. Addams Ailesi 2 (The Addams Family 2) – $10 milyon 
  4. Shang-Chi ve On Halka Efsanesi (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) – $4,2 milyon 
  5. The Many Saints of Newark – $1,45 milyon
Okumaya Devam Et

Gişe

Âkif İkinci Haftasında da Türkiye Gişesinde Birinici Oldu

01-03 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

01-03 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu. Âkif filmi ikinci haftasında da gişenin birincisi oldu.

Geçtiğmiz hafta vizyona giren Âkif filmi, vizyondaki ikinci hafta sonunda da gişe sralamasındaki liderliğiin korumaya devam ediyor. Haftanın dikkat çeken filmlerinden Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) ise hasılat bazında Box Office Türkiye’nin birinci sırasında yer alıyor.

60 bin 716 seyirci tarafından izlenen Âkif, yapmcısı ve dağıtımcının ortak kararı ile 10 TL gibi indirimli bir fiyatla vizyondaki ikinci haftasını noktaladı. Daniel Craig’in son kez olarak James Bond olarak seyirci karşısına çıktığı Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) filmi ise ilk hafta sonunda 60 bin 455 seyirci tarafından izlendi.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler