20-22 Eylül Gişe Verileri

Gişe Türkiye

Brad Pitt’in başrolünü üstlendiği bilim kurgu türündeki Yıldızlara Doğru filmi, vizyondaki ilk hafta sonunda 70 bin 112 kişi tarafından izlenerek gişenin zirvesine yerleşti.

James Gray’in yönetmenliğini üstlendiği, Brad Pitt’in ise başrolünü üstlendiği Yıldızlara Doğru filmi, ilk hafta sonunda 70 bin 112 kişi tarafından izlenerek haftanın lideri oldu. Brad Pitt’in başrolünde yer aldığı Yıldızlara Doğru, yıllar önce gizli bir uzay görevine çıktıktan sonra haber alınamayan babasının kaderinin peşinden giden ve bu süreçte hem insanlığı hem de güneş sisteminin tamamını tehdit eden tehlikeli unsurları keşfeden astronot Roy McBride’ın hikâyesini anlatıyor.

Stephen King’in ünlü eserinden uyarlanan It serisinin ikinci filmi O Bölüm 2 ise üçüncü haftasında 46 bin 061 bilet keserek listenin ikinci sırasına yerleşti.

Semih Kaplanoğlu’nun ‘Bağlılık Üçlemesi’ olarak çekeceği serinin ilki olan ve Türkiye’nin Oscar aday adayı olarak seçilen ‘Bağlılık-Aslı’ filmi, vizyona girdiği ilk hafta sonunda 2 bin 681 kişi tarafından izlendi.

Türk yapımı dram filmi Annem ise vizyona girdiği ilk hafta sonunda 35 bin 459 kişi tarafından izlenerek beklenilen ilginin aşağısında kaldı.

Yılın en çok merak edilen filmleri arasında gösterilen, başrollerinde Benedict Cumberbatch, Michael Shannon, Nicholas Hoult ve Tom Holland gibi ünlü isimlerin bulunduğu Elektrik Savaşları filmi, vizyondaki ikinci haftasında 30 bin 879 kişi tarafından izlendi. Film ülkemizde toplamda 94 bin 830 bilet kesti.

Sylvester Stallone’nin beşinci kez ünlü karaktere hayat verdiği Rambo: Son Kan, vizyondaki ilk haftasında 22 bin 322 kişi tarafından izlenirken Masal Şatosu – Sihirli Davet 21 bin 653, Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 16 bin 594, Bir Zamanlar… Hollywood’da filmi ise 10 bin 651 kişi tarafından izlendi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up