2 – 4 Mart 2018 Gişe Verileri

Gişe Manşet
2 – 4 Mart 2018 Gişe Verileri
Bu hafta en çok hangi film izlendi? Ailecek Şaşkınız, Hadi Be Oğlum, Black Panther ve Görevimiz Tatil’in seyirci sayısı kaç? İşte gişe verileri.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir‘in başrolünde olduğu Ailecek Şaşkınız ilk hafta sonunda 680 bin 409 biletle gişenin zirvesinden başladı. Film,  İlk hafta sonunda tüm zamanların en iyi Mart ayı açılışına imza attı ve toplamda 8,8 milyon lira hasılat elde etmeyi başardı. 

Kıvanç Tatlıtuğ‘un başrolünde olduğu Hadi Be Oğlum üçüncü hafta sonunda 92 bin 354 bilet satarak en çok izlenen ikinci yapım oldu.

Marvel’in yeni kahraman filmi Black Panther bu hafta 67 bin 794 kişinin tercihi olurken yerli komedi filmi Görevimiz Tatil 58 bin 458 biletle en çok izlenen dördüncü yapım oldu.

Black Panther üçüncü hafta sonunda toplam 587 bin 692 bilet sattı.

Jennifer Lawrence‘nin başrolünde olduğu Kızıl Serçe, ilk hafta sonunda 58 bin 808 biletle beşinci sırayı aldı.

Bu hafta gösterime giren Lady Bird 6 bin 809, Savaştan Sonra bin 810, Melez bin 593, Sessizliğin Kardeşleri 168 bilet sattı.

DAHA GÜNCEL VERİLER İÇİN TIKLAYIN.

Veriler Box Office Türkiye’den alınmıştır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up