2 – 4 Ağustos Gişe Verileri

Gişe

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw , vizyona girdiği ilk hafta sonunda 285 bin seyirci tarafından izlenerek listenin zirvesinde yer aldı.

Başrollerinde Jason Statham ve Dwayne Johnson ikilisinin yer aldığı Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 285.103 izleyici tarafından izlenerek tüm zamanların yaz ayları açılış rekoruna sahip film oldu.

Aslan Kral vizyondaki üçüncü hafta sonunda 56.360 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 500 bin izleyiciye ulaşarak listenin ikinci sırasında yer aldı.

Vizyona yeni giren Geniş Aile Komşu Kızı ilk hafta sonunda 30.300 seyirci tarafından izlenerek listenin üçüncü sırasında yer aldı.

Vizyona girdiği hafta sonu çok hızlı bir giriş yaparak tüm zamanların en iyi Temmuz ayı açılışı rekorunu kıran Örümcek-Adam: Evden Uzakta  bu hafta sonunda 18.927 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 894.995 izleyiciye ulaşarak listenin dördüncü sırasında yer aldı.

Bir diğer yeni film Luis ve Uzaylı Dostları ise 13.919 seyirci tarafından izlenirken, gişede yedinci haftasını tamamlayan Oyuncak Hikayesi 4 672 bin 533, Ritüel ise ikinci haftasında 29.893 kişi tarafından izlendi.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up