17 Şubat 2012 Haftası Vizyon Filmleri

Manşet Türkiye

Bu hafta vizyona uzun zamandır beklenen 3 güzel film giriyor.

Fetih 1453

Türk sineması adına en çok beklenilen filmlerden olan Fetih 1453 sonunda vizyona giriyor. 16 Şubat tarihinde saat 14:53’te vizyona girecek olan film, adından da anlaşılacağı için Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethini konu alıyor.

Babası II. Murat’ın ölümü üzerine ikinci kez tahta çıkan II. Mehmet’in ilk işi Bizans İmparatorluğu’nun son toprağı olan Konstantinapolis’i Osmanlı Devleti’ne katmaktır. Bu uğurda genç padişah, elinden geleni ardına koymayacak gibi gözüküyor.

Filmin künyesi ve fragmanı için tıklayınız!

———————————————————————————————

Ghost Rider 2 / Hayalet Sürücü 2

Çekimlerinin bir bölünü Türkiye’de yapılan ve gazelerde sık sık haberlerini gördüğümüz Hayalet Sürücü 2, yani Ghost Rider 2 vizyona giriyor. Nicholas Cage’in başrolünü oynadığı Hayalet Sürücü, bu kez intikam için geri dönüyor.

Johnny Blaze, Doğu Avrupa’da kendisini insan formuna sokmaya çalışan şeytan ile mücadele edecek. Filmin çekimleri Kapadokya ve Pamukkale’nin yanı sıra Romanya’nın Transilvanya bölgesi, Sibiu, Bükreş ve Gorj’da gerçekleştirildi.

Filmin künyesi ve fragmanı için tıklayınız!

———————————————————————————————

The Muppets

Bir dönemin efsane şovu The Muppets, uzun bir aradan sonra sinema filmiyle sevenleri için geri dönüyor.

Kuklaları çok seven üç arkadaş Walter, Gary ve Mary tatil için Los Angeles’a gider. Tatilleri sırasında petrol zengini Tex Richman’ın yeni keşfettiği petrol kaynağı için Kukla Tiyatrosu’nu yıkacağını öğrenirler. Şimdi kukla tiyatrosunu kurtarmak için var güçleriyle mücadele edeceklerdir. Zira Kukla Kermit arkadaşlarını yeniden bir araya getirerek ihtiyaçları olan 10 milyon doları toplamak için ‘Bugüne Kadarki En Büyük Kukla Televizyon Yardım Kampanyası’nı düzenler.

Filmin başrolünde How I Met Your Mother’ın ünlü ismi Jason Segel yer alıyor.

Filmin künyesi ve fragmanı için tıklayınız!

———————————————————————————————

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up