17 – 19 Mayıs 2019 Gişe Verileri

Gişe Manşet

Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı John Wick 3: Parabellum, ilk hafta sonunda gişede en çok izlenen film olmayı başardı.

Geçen hafta vizyona girdiği perşembe günü 30 bin 678 seyirci tarafından izlenen John Wick 3: Parabellum, hafta sonunda ise 219 bin 805 biletli seyirci tarafından izlenerek listenin başında yer aldı. Film bu performansıyla selefi John Wick 2’nin ilk üç gün performansının gerisinde kalsa da ona yakınsayan bir açılış gerçekleştirmiş oldu.

Son üç hafta sonunun lideri olan Avengers: Endgame ise geçen hafta sonunu 41 bin 688 seyirciyle listenin ikinci sırasında kapattı. Vizyondaki ikinci hafta sonunu geride bırakan Pokémon Detective Pikachu, 34 bin 116 seyirciyle üçüncü sırada kendine yer bulurken, vizyonun yenilerinden Uglydolls 11 bin 917 seyirciyle açılışını dördüncü sırada gerçekleştirdi. Kulyas: Lanetin Bedeli ise 7 bin 081 seyirciyle listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up