13 Reasons Why’ın 3. Sezonundan Yeni Fragman

Diziler Günün Haberi
13 Reasons Why’ın 3. sezonundan yeni bir fragman yayınlandı. Dizi, 4. sezonuyla beraber ekrana veda edecek.

Jay Asher kitaplarından uyarlanan the 13 Reasons Why, Clay Jensen adlı karakterin hikayesini takip ediyor. Dizinin başlıca rollerini Dylan Minnette, Michael Sadler, Nina Cheek, Cassie Hendry, Michele Selene Ang, William W. Barbour, Katherine Langford gibi isimler paylaşıyor.

Diziden yayınlanan 3. sezon fragmanıyla beraber, yeni sezonlara dair de bilgiler paylaşıldı. Netflix, 13 Reasons Why dizisinin 4. sezonla beraber ekrana veda edeceğini açıkladı.

13 Reasons Why’ın 3. sezon konusu:

Jessica, Alex, Justin ve Zach karakterleri, Tyler’ın Spring Fling sırasında akıl almaz bir eylemde bulunmalarını engellemesinden 8 ay sonra, Tyler’ın toparlanmasına yardım ederler. Bu sırada yaptıkları örtbasın yükünü omuzlamak için yollar bulurlar. Daha sonra yıllık mezuniyet töreninde bir futbolcu ortadan kaybolur ve Clay, kendisini polis gözetiminde bulur. İçinde bulunduğu soruşturma, herkesin en derin sırlarını ifşa etme tehlikesine sahiptir ve bu işin içinden çıkmak için dışardan biri yardımcı olur.

Yeni sezonunun tüm bölümleri 23 Ağustos’ta Netflix platformunda izleyici ile buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up