13 Reasons Why’ın 2. Sezon Fragmanı Yayında

Diziler
13 Reasons Why’ın 2. Sezon Fragmanı Yayında
Netflix’in sevilen yapımlarından 13 Reasons Why dizisinin 2. sezon fragmanı yayımlandı.

Jay Asher kitaplarından uyarlanan the 13 Reasons Why, Clay Jensen adlı başkarakterinin hikayesini takip ediyor. Sıradan bir günde okuldan eve dönen Clay, evin giriş kapısında adına bırakılmış gizemli bir paket görür. Kutuyu açtığında içerisinde birtakım kasetlerin bulunduğunu, bunları dinlediğinde ise iki hafta önce intihar eden eski sınıf arkadaşı Hannah tarafından gönderildiğini görür. Aynı zamanda Clay’in eski sevgilisi olan Hannah, bu kasetlerde, intiharının ardında yatan 13 nedeni sıralamıştır. Clay ve arkadaşları gizemi çözmek için bir araya gelir.

Libety High adlı lisede geçen dizi, Hannah’nın ölümünün karakterler üzerinde yarattığı etkileri ele alıyor.

13 Reasons Why’ın oyuncu kadrosunda Dylan Minnette, Michael Sadler, Nina Cheek, Cassie Hendry, Michele Selene Ang, William W. Barbour, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn ve Justin Prentice gibi isimler boy gösteriyor.

Yeni sezonunun tüm bölümleri 18 Mayıs’ta Netflix platformunda izleyici ile buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up