12 – 14 Temmuz Gişe Verileri

Gişe

Örümcek-Adam: Evden Uzakta, ikinci hafta sonunda  Box Office Türkiye’nin zirvesine yeniden oturdu.

Vizyona girdiği hafta sonu çok hızlı bir giriş yaparak tüm zamanların en iyi Temmuz ayı açılışı rekorunu kıran Örümcek-Adam: Evden Uzakta bu hafta sonu, 112.196 seyirci ile toplam seyirci sayısını da 544.702’ye taşıdı. Film, Örümcek-Adam filmleri içinde bugüne kadar en çok seyirci sayısına sahip olan 2004’te vizyona giren Örümcek-Adam 2’nin 752.585 seyirci sayısını da geçmeye oldukça yakın gibi görünüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu listede ikinci sırada yer alan Oyuncak Hikayesi 4 bu hafta sonunda da sıralamadaki yerini korudu. Filmi hafta sonunda 44.068 seyirci izledi. Vizyona yeni girmiş olan Ölümcül Sular ve Kaçış Planı 3 ise, çok az seyirci farkları ile arka arkaya yer aldı. Ölümcül Sular 25.552 seyirci ile listede üçüncü sırada yer alırken, Kaçış Planı 3 ise 23.973 seyirci ile listede dördüncü sırada yer aldı. The Conjuring evreninin son filmi Annabelle 3, hafta sonunda 22.954 seyirci ile listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up