1. Türkiye Komedi Ödülleri Geliyor

Genel

Komedi Ödülleri için çalışmalara başlandığı açıklandı.

Print

Başlı başına yetenek ve ince zeka isteyen komedinin ve komedyenlerin hak ettikleri şekildedaha anlaşılır olması, profesyonellerin ödüllendirilirken, amatörlerin de keşfedilmesi amacıyla 1. Türkiye Komedi Ödüllerini düzenleme kararı aldıklarını belirten 7thEntertainment firması Genel Koordinatörü Murat Tayhan,’’ Kasım ayında çok ses getirecek veödüllerin sadece komedi alanında olacağı bir projeye imza atacağız. Organizasyonunu yaptığımız Ödül Törenleri ve Büyük Organizasyonlar da olduğu gibi amacımız; adaylar kadar organizasyonu ve prodüksiyonu ile konuşulan bir gece gerçekleştirmek“ dedi

Alanında evrensel organizasyon ve projelereimza atan 7th Entertainment firması tarafındanbu yıl ilki gerçekleşecek olan 1.Türkiye KomediÖdülleri farklı alanlarda önemli isimlere ve projelere ödül verecek. Kategorilerin belirlenmesi ve ödüllerin verilmesinde çok önemli isimlerin Ana Jüride olacağını belirtenProje Genel Koordinatörü Murat Tayhan, “Biz komedi ve espri konusunda çok iyi zekaya sahip bir milletiz. Hayatımıza renk katan, neşe katankomediye ve komedyenlere yıllardır yapılan organizasyonlarda hak ettiği ilgi gösterilmiyordiye düşünüyoruz. 1. Türkiye Komedi Ödülleri’nde büyük bir organizasyonla jüri ve halk oylamasıyla belirlenecek yaklaşık 20 ayrıkategoride ödüller verilecek.’’ dedi.

 ‘HEDEFLERİMİZ ULUSLAR ARASI KATILIM’

Başbakanlık, Kültür ve Turizm Bakanlığı, kurumve kuruluşlardan da destek almak için görüşmelere başladıklarını, ayrıca büyük bir organizasyonla yapılması planlanan 1. Türkiye Komedi Ödülleri’nde komediye büyük emek verenleri de unutmadıklarını belirten Murat Tayhan; “Gülmeye ihtiyacımız var. Ödül Törenimizi showları ile komik ve özel bir gece olarak yapmayı hedefliyoruz. Hiç beklemediğiniz kişilerden özel showların olduğu bir gece.Hedeflerimize ulaşmak için birçok kurum ve kuruluşla da görüşmeler başlattık. Komedi Ödüllerinde, sadece bugünü değil geçmiş yılların komedi ustalarını da yad etmek istiyoruz. Çok yakında detaylı bilgilendirme toplantılarıyla gelişmeleri kamuoyuyla paylaşacağız.” dedi.

İşte Komedi Ödüllerindeki Profesyonel ve Amatör kategoriler;

YILIN EN KOMİK

Profesyonel Kategoriler

Amatör Kategoriler

  (Kendi hazırlayacakları içeriklerle katılacaklar)

 “SİNEMA FİLMİ”“TV PROGRAMI”

”TV DİZİSİ”

”TV HABERİ”

”ERKEK OYUNCU”

”KADIN OYUNCU”

“RADYO PROGRAMI”

”GAZETE HABERİ”

”KÖŞE YAZARI”

”REKLAM”

”KİTAP”

”KARİKATÜR”

”TİYATRO”

“DERGİ”

 

 

 

 

Stand-up Show Skeç

 

Video

 

Şaka

 

Sunucu

 

Tv Haberi

 

Karikatür

 

Reklam

 

 

Basın ve Medya’da yapılacak duyurularla projenin resmi web sitesi, SMS, ve Sosyal Medyadaki platformlarda halk oylaması yapılacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up