Meltem Parlak “Koltuk” Kosova’da Yarışıyor Karlovy Vary Film Festivali - Manşet Görseli En İyi Film “Com Island” AERIAL VIEW OF ACRE “Akka” TRT Belgesel’de kızıl-elma TRT’den Kızılelma Açıklaması Mehmet Günsür Manşet Görseli ‘Yeni’ Mehmet Günsür

Tolga Çevik’in Yeni Filmi: ‘Hayırdır Tekin!’

Sinefesto Türkiye'nin Sinema Rehberi - 01.10.2011 - 12:11

‘Komedi Dükkanı’ ile hayran kitlesini genişleten Tolga Çevik senaryosunu yazdığı yeni filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Filmin ismi ise ‘Hayırdır Tekin!’ olacak.

Tolga Çevik hikâyesini kendisinin yazdığı komedi filmi ile 24 Şubat 2012′de beyazperdede olacak. ‘Beni Hafiye Alma’ alt başlığıyla vizyona girecek olan filmde, Tekin ve emekli trafik polisi İsmail abi, kaybolan bir kızı bulmak için her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikâye, oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Tolga Çevik’in başrolünü üstlendiği ‘Hayırdır Tekin’de, rol alıyor. Ozan Açıktan’ın yöneteceği filmin çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak. Senaryosunu Tolga Çevik, Levent Pala ve Ozan Açıktan’ın yazdığı film BKM’nin yapımcılığında 6 haftada tamamlanacak.

‘Hayırdır Tekin!’ sezonun iddialı komedi filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Tolga Çevik ile ilgili diğer habeler:

Tolga Çevik Yeni Filmi İçin Kolları Sıvadı

Sinefesto Haber Merkezi

Sinefesto Türkiye'nin Sinema Rehberi - 01.10.2011 - 12:11
, , , , , , , , ,
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın