Sundance’de Yarışacak Filmler Belli Oldu

Festivaller

Bağımsız filmlerin merkezi haline gelen Sundance Film Festivali´nin 2017 programı belli oldu. 19-29 Ocak tarihlerinde düzenlenecek festivalin yarışacak filmleri açıklandı:

ABD – Dram Filmleri
.Band Aid – Zoe Lister-Jones
.Beach Rats – Eliza Hittman
.Brigsby Bear – Dave McCary
.Burning Sands – Gerard McMurray
.Crown Heights – Matt Ruskin
.Golden Exits – Alex Ross Perry
.The Hero – Brett Haley
.I Don’t Feel at Home in This World Anymore – Macon Blair
.Ingrid Goes West – Matt Spicer
.Landline – Gillian Robespierre
.Novitiate – Maggie Betts
.Patti Cake$ – Geremy Jasper
.Roxanne Roxanne – Michael Larnell
.To the Bone – Marti Noxon
.Walking Out – Alex Smith, Andrew Smith
.The Yellow Birds – Alexandre Moors

ABD – Belgesel Filmleri
.Casting Jon Benet – Kitty Green
.Chasing Coral – Jeff Orlowski
.City of Ghosts – Matthew Heineman
.Dina – Dan Sickles, Antonio Santini
.Dolores – Peter Bratt
.The Force – Pete Nicks
.Icarus – Bryan Fogel
.The New Radical – Adam Bhala Lough
.Nobody Speak: Hulk Hogan, Gawker and Trials of a Free Press – Brian Knappenberger
.Quest – Jonathan Olshefski
.Step – Amanda Lipitz
.Strong Island – Yance Ford
.Trophy – Shaul Schwarz
.Unrest – Jennifer Brea
.Water & Power: A California Heist – Marina Zenovich
.Whose Streets? – Sabaah Folayan

Dünya Sineması – Dram Filmleri
.Axolotl Overkill – Helene Hegemann
.Berlin Syndrome – Cate Shortland
.Carpinteros (Woodpeckers) – José María Cabral
.Don’t Swallow My Heart, Alligator Girl! – Felipe Bragança
.Family Life – Alicia Scherson, Cristián Jiménez
.Free and Easy – Jun Geng
.God’s Own Country – Francis Lee
.My Happy Family – Nana & Simon
.The Nile Hilton Incident – Tarik Saleh
.Pop Aye – Kirsten Tan
.Sueño en otro idioma (I Dream in Another Language) – Ernesto Contreras
.The Wound – John Trengove

Dünya Sineması – Belgesel Filmleri
.The Good Postman – Tonislav Hristov
.In Loco Parentis – Neasa Ní Chianáin, David Rane
.It’s Not Yet Dark – Frankie Fenton
.Joshua: Teenager vs. Superpower – Joe Piscatella
.Last Men in Aleppo – Feras Fayyad, Steen Johannessen
.Machines – Rahul Jain
.Motherland – Ramona Diaz
.Plastic China – Jiu-liang Wang
.Rumble: The Indians Who Rocked The World – Catherine Bainbridge
.Tokyo Idols – Kyoko Miyake
.Winnie – Pascale Lamche
.The Workers Cup – Adam Sobel

NEXT Seçkisi
.Columbus – Kogonada
.Dayveon – Amman Abbasi
.Deidra & Laney Rob a Train – Sydney Freeland
.A Ghost Story – David Lowery
.Gook – Justin Chon
.L.A. Times – Michelle Morgan
.Lemon – Janicza Bravo
.Menashe – Joshua Z Weinstein
.Person to Person – Dustin Guy Defa
.Thoroughbred – Cory Finley

Kaynak: sinemamuzik.com

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto
 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up