Gandolfini’nin Ani Ölümü Film Dünyasını Sarstı | Sinefesto
Ekran Resmi 2015-10-08 18.50.44 Kısa Film Festivaline Başvurular Başlıyor bridget (1) Bridget Jones Anne Oluyor kelebek “Kelebek” Yenileniyor Lycı-kuş-2 “Alaycı Kuş”tan Yeni Görsel suç-ve-ceza Suç ve Ceza Film Festivali Başlıyor

Gandolfini’nin Ani Ölümü Film Dünyasını Sarstı

Emre Karakuş - 21.06.2013 - 12:42

James Gandolfini

Gelmiş geçmiş en iyi televizyon dizileri arasında gösterilen Sopranos’un Amerikalı başrol oyuncusu James Gandolfini’nin ani ölümü film dünyasını şoke etti.

Taormina Film Festivali için İtalya’ya giden ünlü akter Gandolfini, otel odasında ölü bulundu.

Kalp krizi geçirdiği sanılan Gandolfini’nin hastaneye kaldırılmadan önce hayatını kaybettiği açıklandı.

Ünlü aktörün yakın arkadaşı ölüm haberini duyurdu:

“Hotel yönetimi acil servis ekiplerini çağırdı. İlk yardım ekipleri de sayın Gandolfini hastaneye kaldırılmadan önce çağrıldı. Ama Gandolfini yaşamını yitirdi. Kalp krizi geçiren Gandolfini otel odasında ailesi tarafından bulundu.”

Gandolfini’nin ölüm haberini duyan hayranları, New York’ta 86 bölümü geride kalan Soprano’nun dizi çekimlerinin geçtiği yerlere akın etti.

Filmi ve film ekibini yakından tanıyan insanlar Gandolfini’yi anlattı:

“Tüm film ekibi çok samimi ve sıcaktı. Bize karşı çok iyilerdi. Fotoğraf çekip imza verdiler. Gandolfini’nin karakterine oynayan Tony de çok hoş bir insandı.”

“Tam anlamıyla şoktayım. Benim küçüklüğüm buralarda geçti. Bu yüzden burayla duygusal bir bağım var. Ben o programın büyük bir hayranıydım. O yüzden buraya gelip, burada bulunmak zorunda hissettim kendimi.”

Kalp krizinden öldüğü sanılan Gandolfini’nin ölüm nedeni tam olarak kesinleşmiş değil. Otopsi sonuçlarının Cuma günü açıklanması bekleniyor.

Euronews

Emre Karakuş - 21.06.2013 - 12:42
, ,
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın