Sayfalar:Sonraki

İletişim Kuran Filmler

Kimi zaman seyirciyle, kimi zaman kendiyle konuşan, zaman zaman arayı bulanların zaman zaman da arada kalanların öykülerini anlatan yapımlar bu listede. Bazen bir kralın konuşma zorluğunu, bazen işletim sistemine aşık olanların öyküleri. kimi zaman farklı dillerin kimi zaman sessizlerin maceralarına tanık edecek filmler. Listemiz göreceli ve kişiseldir. Listede olmasını istediğiniz filmi siz de yorum kısmına ekleyin, listemiz zenginleşsin.

Bir Konuşabilse

Bir Konuşabilse (2003) Lost in Translation

Bob Haris ve Charlotte Tokyo’da ikİ Amerikalıdır. Bob, Tokyo’ya bir viski reklamında oynamak için gelmiştir, Charlotte ise işkolik bir fotoğrafçı olan kocasının peşinden sürüklenmiştir. Her ikisini de uyku tutmayınca, bir gece lüks bir otelin barında yolları kesişir.Bu buluşmanın sonunda aralarında sıkı bir dostluk başlayacaktır. Birlikte Tokyo’yu keşfe çıkarlar, Tokyolularla aralarında çok komik olaylar geçer ve sonunda bambaşka yaşamların mümkün olduğunu keşfederler.

____

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Latest posts by Sinefesto (see all)

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up