Sayfalar:Sonraki

Birbirinden Gizemli 10 Güzel Film

Bazı filmler vardır, izlerken rahatsız eder insanı. Adı konulmamış bir gizem ortalıkta dolanır, gerçekle kurgu arasında gidip gelen olaylar sürekli cereyan edip durur. İlla korkutması gerekmez, meraka teşvik eder izleyeni. Zehirli gibidir.

İşte o filmlerden 10’nu sizler için derledik. Olabildiğince ‘piyasa’ ya da diğer bir değişle çok bilinenlerden uzak durduk (Blair Cadısı hariç). 6. His neden yok demeyin…

The Blair Witch Project

Blair Cadısı (1999) The Blair Witch Project IMDb 6.4

Maryland ormanlarında 1940’larda birçok çocuk ortadan kaybolmuştur. Üç Sinema öğrenciside Blair Witch adıyla bilinen bu efsane hakkında araştırma yapmak için ormana giderler. Yanlarında bir fotoğraf makinası, bir video kamera ve ses kaydedicisi vardır. Her adımda sesi ve görüntüyü kaydederek araştırmaya devam ederler. Günler sonra ormanda kaybolduklarını anlarlar ve ormana ulaşan son güneş ışığı da kaybolup akşam olunca üç öğrenciden bir daha haber alınamaz.

Aradan bir yıl geçmiştir ve ormanda bir çantanın içinde film ve ses kayıtları bulunur. Bu kayıtlar öğrencilere ne olduğunu göstermektedir.

__

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up