Sayfalar:Sonraki

Az Bilinen Çok Sevilen Yapımlar

Listeler, tavsiyeler… ve daha neler neler. Piyasanın dışına çıkıp farklı filmler tavsiye edelim dedik. Ve sizler için aşağıdaki filmleri derledik. Listede az film var. Türleri farklı farklı. Eklemek istediğiniz filmleri yorum kısmına yazabilirsiniz.

Güneşin Ardında

Güneşin Ardında (2001) Abril Despedaçado (IMDb 7.7)

1910 yılında Brezilya’nın Sertao Brasileiro bölgesinde kan davası halen geçerliliğini korumaktadır. Abisi Inacio’nun öldürülmesinin ardından babasının öç almaya zorladığı Tonio, iki aile arasındaki bu geleneksel vahşeti ateşkesle bitirmeye çalışır, ama başarılı olamaz.
Öldürülen kişinin gömleğindeki kanın sararması için geçen bir dolunaylık süre sonunda diğer ailenin en büyük oğlunu öldürür. Ama bu sefer sıra kendine gelmiş olur. Tonio kalan bir aylık ömründe bir taraftan şeker kamışından pekmez çıkarma işinde ailesine yardım ederken, bir yandan da küçük kardeşi Pacu ile neşelenmeye çalışır. Bu sırada kasabaya gelen iki kişilik gösteri ekibindeki Clara’ya da ilgi duymaya başlayınca olaylar biraz çetrefilli hale gelir. Kardeşi Pacu, olayların seyrini değiştirmek için kendince planlar yapmaya başlar.

___

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up