Sayfalar:Sonraki

Acımasız Filmler

Bazı filmler vardır, başkarakterleri barbar, acımasız ve zorbadır. Diğerlerine anasından emdiği sütü haram eder. Şiddetin türlüsünü uygular, insanı kendisinden nefret ettirir. Karakter itici de olsa filmler güzeldir. İşte o acımasız zorbaların cirit attığı filmlerden bazılarını sizler için derledik. Eklemek istediğiniz yapımı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Günah Tohumu

Günah Tohumu (1976) Carrie IMDb 7.4

Herkesin bir kırılma noktası vardır. Carrie White’nin o noktaya gelmemesi için dua etseniz iyi olur. Angela Bettis, Stephen King’in bu ilikleri donduran efsanevi dehşet ve ceza verme hikayesinde gözleri yuvalarından çıkartan özel efektler ve şok edici yepyeni bir sonla sizlerle. Carrie, yalnız garip ve topluma uyum problemleri olan bir genç kızdır. Okulda sınıf arkadaşlarının sürekli alayları evde ise fanatik derecede dinci annesinin psikolojik eziyetleri altında ezilmektedir.ama Carrie’nin bir sırrı vardır. Ona telekinezi gücü bahşedilmiştir ve ona işkence yapan arkadaşları mezuniyet balosunda ölümcül bir ders alacaklardır.

__

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up