Einstein’in Hayatını Anlatan Genius’tan İlk Fragman

Diziler Manşet

Nobel Fizik Ödüllü bilim insanı Albert Einstein’ın hayatı dizi dünyasına konuk oluyor. Ron Howard ve Brian Grazer’ın yapımcı koltuğunda oturduğu Genius dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Einstein’i Geoffrey Rush canlandıracak. Johnny Flynn ise genç Einstein olarak karşımıza çıkacak. Dizide Seth Gabel,Michele Besso, Emily Watson ve Vincent Kartheiser yer alıyor.

Dizi, Walter Isaacson’ın Einstein: His Life and Universe isimli çalışmasından beslenerek ekranlara adapte edildi. Genius, Einstein’in Görelilik kuramı üzerinde çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da iş kariyerinin ilk yıllarını analtacak. Nisan ayında 10 bölümden oluşacak ve National Geographic’in bilim insanlarının hayatlarını konu edeceği antoloji serisinin ilk halkası olacak.

İlkay Güler
Takip Et!

İlkay Güler

Yazar at Sinefesto
İlkay Güler 1985 İstanbul doğumlu. Ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı. Lisans eğitimini Marmara üniversitesi Elektrik Teknolojileri bölümünde tamamladı. Yüksek Lisansını Sakarya Üniversitesi Bilişim Teknolojileri bölümünde yapan İlkay Güler dijital medya ve sosyal sorumluluk üzerine bir çok projede yer aldı ve almaya devam ediyor.
İlkay Güler
Takip Et!
 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up